Cranchi

A46 Luxury Tender

Неперевершений вибір розкоші та комфорту

Cranchi
A46 Luxury Tender
Неперевершений вибір розкоші та комфорту

A46 Luxury tender — безпомилковий варіант при виборі розкішного денного човна або круїзного катера

A46 Luxury Tender — це, безперечно, розкішна новинка в лінійці Cranchi Yachts. Цей тендер довжиною 46 футів (14,25 метра) має відмінні характеристики, які роблять його ідеальним як денний човен або круїзний катер. З першого ж погляду відчувається оригінальність дизайну, сила та краса ідеї.

Велику сонячну палубу можна розширити завдяки сервоелектричному механізму фальшборту, що дозволяє збільшити простір на 5 метрів на одному рівні з палубою кокпіту
Програма Cranchi Atelier дозволяє створити унікальний стиль човна, надаючи безліч варіантів кастомізації кольорів корпусу та декору
У носовій частині яхти знаходиться друга сонячна тераса, що нагадує класичний португальський місток
Ретельно продумане планування човна забезпечує безперешкодний прохід по його периметру вздовж планширів, при цьому абсолютно не турбуючи власника в його зоні відпочинку.
Місце водія захищене закругленим склом і екстраординарним дахом T-Top — однією з унікальних особливостей моделі
A46 – простора яхта зі своїми відмінними характеристиками, яка ідеально підходить для розкішного виходу в море

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС a46 luxury tender

A46 LUXURY TENDER — 46-ФУТОВА (14,25 МЕТРА) СТОКОВИЙ ЧОВЕН ОФІЦІЙНОГО ДИЛЕРА CRANCHI YACHTS В УКРАЇНІ. ДОСТАВКА ЗАПЛАНУВАНА НА 2024-Й РІК. МІСЦЕ ДОСТАВКИ — CRANCHI YACHTS, ЗАВОД П'ЯНТЕДО SEVENTY PLANT 4, ОЗЕРО КОМО. НА ДАНИЙ МОМЕНТ ЧОВЕН ЗНАХОДИТЬСЯ В АКТИВНІЙ ФАЗІ БУДІВНИЦТВА. ВАРІАНТИ ВНУТРІШНЬОГО ДИЗАЙНУ, ФАРБУВАННЯ, А ТАКОЖ КОМПЛЕКТАЦIЯ МОЖУТЬ БУТИ СКОНФIГУРОВАНI ПРОТЯГОМ ПЕРШОГО АБО ДРУГОГО КВАРТАЛУ 2023 РОКУ. ОПЦІЇ НЕ ВКЛЮЧЕНІ У БАЗОВУ ЦІНУ ЯХТИ.

М'які лінії в дизайні 46-футової новинки від Cranchi згладжують значні розміри яхти: кокпіт виглядає як великий відкритий простір з красивим жорстким верхом, що відкривається за лічені секунди та завершує елегантну лінію вітрового скла.

По периметру яхти можна безпечно пройти планширами, не стикаючись з перешкодами. Так що переміщатися з середини човна, де знаходиться рульова консоль, барна стійка і стіл, у бік носа і корми, де більше посадкових місць, надзвичайно зручно: це створює три центри ваги добре розташовані на відстані один від одного і в той час ж час ідеально з'єднані, щоб запропонувати власнику безпечне місце, присвячене задоволенню, відпочинку та веселощам.

Справжнім життєвим та емоційним центром яхти є елегантний камбуз, обладнаний плитою, раковиною, холодильником та льодогенератором, щоб насолодитися найкращими моментами відпочинку та веселощів, чи прийомами їжi.
Перед барною стійкою є трійка сидінь, в елегантному спортивному стилі. Пілоту призначене центральне крісло, перед яким розташована велика пілотська консоль, оснащена найкращим, що може забезпечити сьогодні електроніка, для маневрування човном та управління всіма домашніми системами автоматизації та розваг.

Існує безліч рішень як під палубою, так і в кокпіті. Спрощене підключення до електронних пристроїв: водонепроникні USB-роз'єми, універсальні бездротові зарядки для смартфонів, а також аудіо та розважальні системи, якими можна керувати з будь-якого положення.

Новий A46 Luxury Tender оснащений двома двигунами Volvo Penta IPS D6, кожен потужністю 480 к.с. (2x353 кВт), які гарантують оптимальну навігацію та низьку витрату палива.
Кольори та декор корпусу можуть бути змінені за допомогою програми Cranchi Atelier, щоб зробити стиль цієї яхти ще унікальнішим.

 • Asking price

  €769,000
 • Built

  2024
 • Length

  14,25m / 46' 9"
 • OVERVIEW

  Name: A46 Luxury Tender

  Yacht Type: Motor yacht

  Class: CE (B)

  Design: Centro Studi Ricerche Cranchi

  Art Direction: Christian Grande

  Hull: Aldo Cranchi

 • DIMENSIONS

  Length Overall: 14,25m / 46' 9"

  Beam: 4,33m / 14' 2.5"

  Max Draft: 1,17m / 3' 10"

 • CONSTRUCTION

  Builder: Cranchi Yachts

  Year: 2024

  Year of Refit: -

  Hull Material: GRP

  Flag:

 • PERFORMANCE & CAPACITIES

  Max Speed:

  Cruising Speed:

  Range: NM / knots

 • ENGINES

  Engines: Diesel Volvo Penta 2 x D6-IPS 650 / 2 x 480 HP / 2 x 353 kW

 • ACCOMMODATION

  Cabins: 1

  Passengers and Weight: 14 (1475 kg / 3252 lbs)

  Sleeping Accommodations: 4

ОТРИМАТИ ПРАЙС ТА ОПЦІЇ
ІНШІ ПРОПОЗИЦІЇ CRANCHI
Досвід та технології Cranchi yachts
Історія Cranchi почалася 150 років тому з будівництва човнів для людей з усієї Європи, яких приваблювала краса озера Комо. Спадщина Джованні Кранкі, який зареєстрував компанію в 1870 році, передавалася з покоління в покоління, і навіть сьогодні бачення, на якому засновано Cranchi Yachts, залишається незмінним.

Сьогодні човни, які будує верф, є більшими за розміром, під час їх будівництва використовуються передові матеріали та технології. Фактично вони є еталоном у своєму сегменті. Але обіцянка, яку Cranchi дає власникам човнів по всьому світу, залишається незмінною: поєднувати задоволення з красою. Поєднання унікальної краси моря, яка є найчистішим вираженням найкращого в італійському дизайні, із задоволенням від володіння яхтою. Тому що краса — єдина основа для порівняння, як це було протягом 150 років розвитку компанії.


МИ ЗНАЙДЕМО НОВОГО ВЛАСНИКА ДЛЯ ВАШОЇ ЯХТИ

Від встановлення найкращої ціни на яхту та підготовки всіх маркетингових матеріалів

до показів, переговорів та укладання угоди.