Cranchi

E26 Classic

The dolce vita

Cranchi
E26 Classic

The dolce vita

e26 classic — ДЕННИЙ КРУЇЗЕР З УНІКАЛЬНИМ І ВИТОНЧЕНИМ СТИЛЕМ
E26 Classic, що увійшов до шорт-листу Motor Boat Awards 2021 в категорії «Sportsboat», являє собою спортивний 8-метровий круїзний катер з унікальним і витонченим стилем: досконалий баланс між вінтажністю і сучасною практичністю. Унікальний стиль цієї моделі не робить її менш універсальною. Навпаки, E26 Classic ідеально підійде для використання його як денного круїзера, так і як розкішного тендера.
Профіль і зона навігації виконані в спортивному стилі
Класичний та спортивний характер
Човен з високими експлуатаційними характеристиками, побудований з використанням інноваційних методів виробництва, в яких вміло поєднуються натуральні та технологічні матеріали
Вишукані та елегантні меблі
Вимагає мінімального обслуговування навіть після сезону на воді
Незважаючи на свої розміри, має досить простору каюту

ДЕТАЛЬНИЙ опис E26 classic

cranchi e26 classIC (7,85 МЕТРА) — СТОКОВИЙ ЧОВЕН ОФІЦІЙНОГО ДИЛЕРА CRANCHI YACHTS В УКРАЇНІ. ДОСТАВКА ЗАПЛАНОВАНА НА 2024-Й РІК. МІСЦЕ ДОСТАВКИ — ГОЛОВНИЙ ОФIС CRANCHI YACHTS І ЗАВОД П'ЯНТЕДО PLANT 1, ОЗЕРО КОМО. НА ДАНИЙ МОМЕНТ ЧОВЕН ЗНАХОДИТЬСЯ В АКТИВНІЙ ФАЗІ БУДІВНИЦТВА. ВАРІАНТИ ВНУТРІШНЬОГО ДИЗАЙНУ, ФАРБУВАННЯ, А ТАКОЖ КОМПЛЕКТАЦIЯ МОЖУТЬ БУТИ СКОНФIГУРОВАНI ПРОТЯГОМ ПЕРШОГО АБО ДРУГОГО КВАРТАЛУ 2023 РОКУ. ОПЦІЇ НЕ ВКЛЮЧЕНІ У БАЗОВУ ЦІНУ ЯХТИ.
Ця модель особливо традиційна, демонструє обшиту тиком носову палубу, що нагадує про класичну спадщину дерев'яних човнів, яка діє як візуальний контрапункт обшитої тiком кормової платформи. І, звичайно ж, вистачає інноваційних та функціональних рішень. Комфорт завжди гарантований: ця модель може похвалитися великою зоною для засмаги, та закриваючимся моторним відсіком, де зберігається тент, що забирається и який при необхідності можна використовувати для створення тіні в кокпіті. Зона відпочинку в центрі човна включає L-подібний диван, який служить продовженням кормової сонячної палуби, а також два крісла, що обертаються (для пілота з правого боку і другого пілота з лівого боку).
Кругле вітрове скло посилює спортивний характер E26 Classic і є захистом для капітана та сусіда. Доступ до носової палуби забезпечується через центр вітрового скла.

Під носовою палубою знаходиться невелика каюта та туалет, щоб зробити ваше перебування на борту комфортним вдень та вночі.

E26 Classic - шляхетна яхта, чого і слід очікувати від суднобудівної компанії з такою важливою історією, як у Cranchi. Ця модель адаптована для офшорного плавання та плавання в морі.
 • Asking price

  €121,950 / €125,500 / €137,650
  (see engine options below)
 • Built

  2024
 • Length

  7,85m / 25' 9"
 • OVERVIEW

  Name: E26 Classic

  Yacht Type: Motor yacht

  Class: CE (B/C)

  Design: Centro Studi Ricerche Cranchi

  Art Direction: Christian Grande

  Hull: Aldo Cranchi

 • DIMENSIONS

  Length Overall: 7,85m / 25' 9"

  Beam: 2,49m / 8' 2"

  Draft (incl. props): 0,95 / 3' 1"

 • CONSTRUCTION

  Builder: Cranchi Yachts

  Year:

  Year of Refit: -

  Hull Material: GRP

  Flag:

 • PERFORMANCE & CAPACITIES

  Max Speed:

  Cruising Speed:

  Range: NM / knots

 • ENGINES

  Engine Options:

  Petrol Volvo Penta V6-280-CE/G (4.3) DP-S (280HP) (206kW) catalyzed -

  €121,950

  Petrol Volvo Penta V8-350-CE/G (5.3) DPS (350HP) (258kW) catalyzed -

  €125,500

  Diesel Volvo Penta D4 EVC/E/DPI (270HP) (199 kW) - €137,650

 • ACCOMMODATION

  Cabins: 1

  Passengers and Weight (cat. B): 10 (1 030 kg / 2 270 lbs)

  Passengers and Weight (cat. C): 12 (1 180 kg / 2 601 lbs)

  Sleeping Accommodations: 2

ОТРИМАТИ ПРАЙС ТА ОПЦІЇ
ІНШІ ПРОПОЗИЦІЇ CRANCHI
Досвід та технології Cranchi yachts
Історія Cranchi почалася 150 років тому з будівництва човнів для людей з усієї Європи, яких приваблювала краса озера Комо. Спадщина Джованні Кранкі, який зареєстрував компанію в 1870 році, передавалася з покоління в покоління, і навіть сьогодні бачення, на якому засновано Cranchi Yachts, залишається незмінним.

Сьогодні човни, які будує верф, є більшими за розміром, під час їх будівництва використовуються передові матеріали та технології. Фактично вони є еталоном у своєму сегменті. Але обіцянка, яку Cranchi дає власникам човнів по всьому світу, залишається незмінною: поєднувати задоволення з красою. Поєднання унікальної краси моря, яка є найчистішим вираженням найкращого в італійському дизайні, із задоволенням від володіння яхтою. Тому що краса — єдина основа для порівняння, як це було протягом 150 років розвитку компанії.


МИ ЗНАЙДЕМО НОВОГО ВЛАСНИКА ДЛЯ ВАШОЇ ЯХТИ

Від встановлення найкращої ціни на яхту та підготовки всіх маркетингових матеріалів

до показів, переговорів та укладання угоди.