Cranchi
Sessantasette 67 ft Corsa
Італійський характер

Cranchi
Sessantasette 67 ft Corsa
Італійський характер

Sessantasette 67 ft CORSA — новий спортбридж з ІталІЙСЬким характером

Sessantasette 67 ft Corsa - новий проект верфі, який має передати дух Gran Turismo. Саме з цією метою було обрано цю назву. «Corsa» передає пристрасть, продуктивність, свободу та майбутнє. Ці цінності чудово відображені в інноваційній концепції та безпомилковому виборі напряму дизайну нової яхти: нетрадиційний спортбридж, що дозволяє вільно та інстинктивно відчути та випробувати море, навігацію та моменти стоянки...

ДЕТАЛЬНИЙ опис Sessantasette 67 ft Corsa

Флагманська колекція відрізняється радикальним технологічним змістом та почуттям витонченої та невимушеної елегантності, переданим стилістичним вибором Крістіана Гранде. Той самий підхід тепер оригінально застосований до першої моделі нової лінійки колекції, яку італійська верфь обрала для позначення терміна Corsa.

Sessantasette 67 ft Corsa явно походить від Sessantasette 67 ft, яхти з флайбриджем, яку верф представила у 2022 році. Однак відмінності між двома моделями відразу впадають у вічі, якщо порівняти два профілю.

Надбудова Corsa значно легша: третя палуба дійсно має типове компонування спортбриджу: елегантний міні-прапор без Т-подібного верху. Це створює плавніші лінії, що надають яхті спортивного характеру. Трибуна, яка виступає вперед у порівнянні з моделлю з флайбриджем, і акценти червоного кольору, що виділяють нову модель, посилюють це відчуття. Смуга, що позначає та прикрашає межу між частинами корпусу вище та нижче ватерлінії, має червоний колір. Слово Corsa у логотипі човна також виділено червоним кольором. Деякі деталі меблів також забарвлені у червоний колір.

Sessantasette 67 ft Corsa відрізняється оригінальним вибором матеріалів, що вже можна побачити на зовнішній палубі. Обробка дерева тикового сірого кольору, а шезлонг і сидіння відрізняються елегантною контрастною грою з вертикальними поверхнями з чорної шкіри і горизонтальними, оббитими світлішими тканинами, завжди з ледь помітною, але помітною червоною намистом на стику двох тонів. Це також стилістичний вибір, який робить характер реального емоційного центру яхти особливим: кормовий кокпіт, який фактично є великою відкритою зона відпочинку з середземноморським колоритом. Простір, що пропонується у версії Corsa, навіть більше, ніж у версії з флайбриджем, саме тому, що ця зона призначена для прийому їжі, спілкування та відпочинку у будь-який час доби.

Частина кокпіту, захищена верхньою палубою, глибока та повністю відкрита на кормі, щоб забезпечити безперешкодний вид на море або пристань для яхт. З боків два великі вікна з електроприводом забезпечують гру світла та тіні, яка надзвичайно виразна та сприяє природній вентиляції приміщення. Щоб зробити цю зону, що обслуговується розкладним столом, С-подібним диваном та обіднім куточком з плитою, холодильником, льодогенератором та висувним телевізором, максимально придатною для життя, тут також передбачені вентиляційні отвори для використання у найспекотнішу пору дня. Далі на кормі, за частиною, прикритою флайбриджем, знаходиться великий лежак з подушками на тій самій висоті, що й дивани, щоб забезпечити такий самий безперервний вид на море. З тієї ж причини у шезлонгу немає фіксованої спинки, а є знімні подушки, які дозволяють використовувати частину шезлонгу, звернену до кабіни, як додаткове сидіння, що обслуговується оригінальним знімним поворотним столом.

Лежак розташований над дверима ангару. У зовнішній частині дверей встановлені стереодинаміки, які розважають гостей, які насолоджуються пляжною зоною. Станція оснащена підйомником, який дозволяє піднімати, опускати та переміщати її вперед, щоб полегшити запуск та витяг іграшок, а також забезпечити найвищий рівень комфорту для тих, хто воліє відпочивати на пляжі. Відкриття дверей веде до зручної душової та гаража, в якому достатньо місця для тендеру завдовжки 3,25 метра.

З боку кокпіту, зайнятого міні-кухнею, знаходяться ефектні сходи з плаваючими сходами, що ведуть на флайбридж, обладнаний кутовим диваном та шезлонгом. Це ідеальне місце для спостереження за заходом сонця як під час стоянки на якорі, так і під час круїзу, завдяки компактній рульовій консолі, яка дозволяє контролювати всі системи яхти.
Концепція лінійки Corsa виключає наявність Т-подібного верху, а також надання яхті більш гладкого профілю, забезпечує нижчий і стабільний центр тяжкості та загальне полегшення судна, останнє підкріплюється використанням вуглецевого волокна в багатьох компонентах, включаючи елегантну щоглу радара. Тим не менш, зона флайбриджу може бути захищена сонцезахисним козирком, який кріпиться до чотирьох стрижнів, що знімаються. Аналогічне рішення може бути використане і в частині кокпіту, що не закрита флайбриджем.

Перед головною палубою знаходиться інноваційна вітальня зона просто неба. На додаток до великої сонячної палуби, ця зона пропонує справжню вітальню з диваном та двома кріслами, розташованими один до одного, з поворотними столиками.

Інтер'єр головної палуби спроектований як відкритий простір, але з трьома окремими зонами: вітальня з обідньою зоною, висувним телевізором, диваном, що окремо стоїть, і журнальним столиком; чудово обладнаний камбуз; та рульова рубка. Житлова зона веде до кормової зони відпочинку на відкритому повітрі через елегантні скляні двері, а по правому борту, на рівні панелі управління, є двері, які забезпечують доступ до трапів. Ці двері, поряд з повністю відкриваються дверима збоку камбуза і люком трапу, що електрично відкривається проти вітру, також забезпечує чудову природну вентиляцію салону.

Каюта власника на всю ширину, з двоспальним ліжком у центрі. На додаток до вбиральні, в люксі є достатньо місця для вітальні з кріслами та журнальним столиком (також ідеально підходить як косметичний куточок), а також велика ванна кімната з трьома окремими зонами: туалет і душ, по суті, в окремих кімнатах з ванною кімнатою з двома умивальниками. Остання, де світло грає на димчастому склі, є продовженням анфілади. У варіанті з трьома каютами в каюті власника також є офісна зона, звернена назовні з одного боку, щоб максимально використовувати природне освітлення, дзеркало на всю стіну на протилежній стіні, щоб ще більше розширити сприйняття простору. VIP-каюту та гостьова каюта також дуже просторі, як з власною ванною кімнатою, так і з двоспальним ліжком. Як альтернатива офісній зоні, з'єднаній з каютою власника, ви можете вибрати четверту каюту з двоярусними ліжками.

Далі на кормі розташовані каюти екіпажу з двома окремими ліжками та ванною кімнатою з душовою кабіною.

Завдяки програмі Cranchi Atelier для Sessantasette 67 ft Corsa також є три варіанти декору, розроблені Крістіаном Гранде. Всесвітньо відомий дизайнер вибрав та скомбінував метали, каміння, дерево та тканини, щоб найкращим чином виділити та покращити обстановку на яхті, створивши три різні настрої; всі прояви витонченого смаку, що схиляються до більш традиційного або сучаснішого стилю. Вибір базується на естетичних канонах італійського дизайну, починаючи з назв, вибраних для трьох ліній декору: Siracusa, Pisa та Milan.

Нова модель має те ж технологічне обладнання та передову систему домашньої автоматизації та розваг, що й Sessantasette 67 ft, а також ідентичні двигуни. У машинному відділенні дійсно встановлені два рядні шестициліндрові двигуни Volvo Penta D13, кожен з яких при необхідності здатний розвивати потужність 1000 к.с. Поряд із двома капсулами IPS3 вони утворюють компактне, надійне та кероване рішення, яке у поєднанні з меншою загальною вагою яхти порівняно з версією з флайбриджем забезпечує ще більш плавне плавання та подальше зниження витрати палива.
 • Asking price

  €2,891,000
 • Built

  06.2024
 • Length

  20,80m / 68' 3"
 • OVERVIEW

  Name: Sessantasette 67 ft Corsa

  Yacht Type: Motor yacht

  Class: CE (B)

  Design: Centro Studi Ricerche Cranchi

  Art Direction: Christian Grande

  Hull: Aldo Cranchi

 • DIMENSIONS

  Length Overall: 20,80m / 68' 3"

  Beam: 5,40m / 17' 10"

  Max Draft: 1,60m / 5' 3"

 • CONSTRUCTION

  Builder: Cranchi Yachts

  Year: 06.2024

  Year of Refit: -

  Hull Material: GRP

 • PERFORMANCE & CAPACITIES

  Max Speed:

  Cruising Speed:

  Range: NM / knots

 • ENGINES

  Engines: Diesel Volvo Penta 2 x D13 IPS 1350 / 2 x 1000 HP / 2 x 735 kW

 • ACCOMMODATION

  Cabins: 3 (optional - 4)

  Maximum Capacity: 18 people

  Crew:

ОТРИМАТИ ПРАЙС ТА ОПЦІЇ
подібні човни CRANCHI
Виробник: Cranchi Yachts
Загальна довжина: 18.52m / 60' 8"
Двигун: Diesel Volvo Penta 2xD11-950 / 2x725 HP / 2x533 kW
Дата доставки: 01.2024
Ціна: €1,210,000
Виробник: Cranchi Yachts
Загальна довжина: 26.3m / ...' ..."
Двигун: Diesel Volvo Penta 2xD11-950 / 2x725 HP / 2x533 kW
Дата доставки: 01.2024
Ціна: €1,387,000
НОВИЙ ПРОЕКТ!
Виробник: Cranchi Yachts
Загальна довжина: 20.15m / 66' 1"
Двигун: Diesel Volvo Penta 2xD13 IPS 1350 / 2x1000 HP / 2x735 kW
Дата доставки: 06.2024
Ціна: €2,420,000
Інші пропозиції CRANCHI
Досвід та технології Cranchi yachts
Історія Cranchi почалася 150 років тому з будівництва човнів для людей з усієї Європи, яких приваблювала краса озера Комо. Спадщина Джованні Кранкі, який зареєстрував компанію в 1870 році, передавалася з покоління в покоління, і навіть сьогодні бачення, на якому засновано Cranchi Yachts, залишається незмінним.

Сьогодні човни, які будує верф, є більшими за розміром, під час їх будівництва використовуються передові матеріали та технології. Фактично вони є еталоном у своєму сегменті. Але обіцянка, яку Cranchi дає власникам човнів по всьому світу, залишається незмінною: поєднувати задоволення з красою. Поєднання унікальної краси моря, яка є найчистішим вираженням найкращого в італійському дизайні, із задоволенням від володіння яхтою. Тому що краса — єдина основа для порівняння, як це було протягом 150 років розвитку компанії.


МИ ЗНАЙДЕМО НОВОГО ВЛАСНИКА ДЛЯ ВАШОЇ ЯХТИ

Від встановлення найкращої ціни на яхту та підготовки всіх маркетингових матеріалів

до показів, переговорів та укладання угоди.